fbpx

26.11.2018

Album Anky Repkovej Som pravdiváMôj album SOM PRAVDIVÁ oslavuje svoje 1. výročie!

Pri tejto príležitosti ho môžeš kúpiť pre seba alebo ako vianočný darček za špeciálnu cenu už od 9 €. Cena platí len do nedele 9.12.2018!

Prejdi na podstránku hudba a urob radosť sebe a priateľom.

11.8.2018

Veľký gospelový koncert s Ankou Repkovou a Danielom ThomasomPo minuloročnom úspechu som do Bratislavy opäť pozvala fenomenálneho speváka Daniela Thomasa, ktorý spieval s hviezdami ako Mariah Carey, Sting, Elton John, Hozier, Cher a ďalšími. Aj tento rok na tomto koncerte zaspieva ako sólovo, tak aj s 50-členným zborom, ktorý vznikne pod Danielovým vedením z účastníkov 2-dňového gospelového workshopu. Samozrejme, zaspievam aj ja a to sólovo a tiež s mojim zborom Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví. Sprevádzať nás bude kapela v zložení Martin Gábor (basgitara), Tony Marko (klávesy) a Andrej Novotný (bicie).

 

9.7.2018

Daniel Thomas na gospelovom workshope v novembri 2017V auguste opäť organizujem 2-dňový gospelový workshop s fantastickým Danielom Thomasom z Londýna! Jeden z účastníkov minuloročného workshopu – Jozef Neoral – napísal pekný článok o jeho pohľade na Daniela a celý workshop pod jeho vedením. Prečítaj si ho: Moje 2 dni so strhujúcim Danielom Thomasom.

19.3.2018

Koncim so strachom a zijem pravdivoPo úspešnom uvedení umelecko-inšpiratívneho večera Končím so strachom a žijem pravdivo, ktorý sme prvýkrát s mojou kamarátkou – spisovateľkou a koučkou Katarínou Zacharovou predstavili 15.3. v Trenčianskych Tepliciach, ideme do ďalších miest. 15.4.2018 sa na teba tešíme v Košiciach a 16.4.2018 v Banskej Bystrici! Pre viac informácií a vstupenky, prosím, klikni na umelecko-inšpiratívny večer.

1.3.2018

Končím so strachom a žijem pravdivo s Katarínou Zacharovou a Ankou RepkovouS mojou kamarátkou spisovateľkou Katarínou Zacharovou sme pripravili umelecko-inšpiratívny večer Končím so strachom a žijem pravdivo. Prvýkrát ho predstavíme v Trenčianskych Tepliciach a neskôr aj v ďalších mestách. Príďte sa inšpirovať a prebudiť svoju skrytú silu, odvahu, pravdivosť a vnútornú slobodu, aby ste ľahšie prekonali strachy, neistotu a bloky, ktoré vám bránia žiť naplno. Klikni sem pre viac info o umelecko-inšpiratívnom večere.

30.1.2018

album-roka-2017Môj nový album Som pravdivá sa v ankete o Album roka 2017 umiestnil na 5. mieste! V ankete bolo celkom 45 albumov a podarilo sa mi vďaka tvojej podpore predbehnúť aj známe mená ako napr. Dara Rolins, Mária Čírová, Celeste Buckhingman, Hex, Desmod, Kristína a i. Ďakujem!

30.12.2017

album-roka-2017Hlasuj za môj nový album Som pravdivá v ankete o album roka 2017. Vopred ďakujem! Hlasovať teraz.

6.12.2017

Nový album Anky Repkovej Som pravdiváNový album Som pravdivá už je v predaji na mojej stránke v sekcii hudba!

Okrem piesní obsahuje album aj riadenú meditáciu Uzdravenie s originál hudbou! Do 18.12.2017 máš poštovné zdarma a ešte odo mňa dostaneš aj malý darček!

Kupuj teraz!

22.11.2017


Veľký gospelový koncert s Ankou Repkovou a Danielom Thomasom
Zmena miesta gospelového koncertu!

Kvôli vysokému záujmu sa v nedeľu 26.11.2017 presúva Veľký gospelový koncert na iné miesto. Koncert sa uskutoční v Teatro Wüstenrot (Dom odborov – ISTROPOLIS, Trnavské mýto 1, Bratislava).

Okrem väčšej kapacity, tento priestor takisto ponúka lepšie zvukové možnosti, takže sa máš na čo tešiť!

9.11.2017

Veľký gospelový koncert s Ankou Repkovou a Danielom ThomasomSrdečne ťa pozývam na Veľký gospelový koncert, na ktorom pokrstím aj svoj nový album Som pravdivá!

Na koncerte okrem mňa zaspieva aj fenomenálny Daniel Thomas, ktorý spieval s hviezdami ako Mariah Carey, Sting, Elton John, Hozier, Cher a ďalšími. Ďalej vystúpi 55 členný zbor, ktorý vznikne pod Danielovým vedením z účastníkov 2-dňového gospelového workshopu a tiež môj zbor Spievanie nás baví. Večer bude moderovať Katarína Brychtová. Vstupenky na koncert si zakúp na stránke predpredaj.sk

8.11.2017

Anka Repková Nový album Som pravdiváNový album Som pravdivá vyjde už 26.11. a kúpiť si ho budeš môcť na Veľkom gospelovom koncerte v Teatro Wüstenrot!

31.7.2017

Anka Repková s Mirom Čiefom v Rádiu VivaV sekcii Press pribudli nové články a rozhovory. Príjemné čítanie, počúvanie a pozeranie ti prajem!

16.6.2017

Anka Repková VýzvaDo mojej sekcie Press som pridala moje nové mediálne výstupy. Prečítaj si nové články a vypočuj rozhovory.

4.6.2017

Viva MetropolPočúvaj Rádio Viva metropol v utorok 6.6. o 16:15. V živom rozhovore predstavím môj nový singel Výzva!

3.6.2017

Anka Repková súčasťou charitatívnej akcie MisiaV stredu 7.6. sa opäť aktívne zapojím do charitatívnej akcie Misia – osobnosti kuriérmi.

Už teraz si môžete objednať mňa alebo ktorúkoľvek osobnosť zo zoznamu a osobne vám do firmy alebo domov doručíme certifikát. Jeho zakúpením finančne podporíte konkrétne deti. Vopred ďakujeme!

17.5.2017

PREDSTAVUJEM VÁM NOVÝ SINGEL VÝZVA! Onedlho bude k dispozícii aj na iTunes, GooglePlay, Spotify, Deezer, Shazam a iných online platformách. Dovtedy si môžete vypočuť na Youtube.

Za spoluprácu ďakujem Jurajovi Holodovi, ktorý sa postaral o aranžmány piesne a nahral aj gitaru, vokály, klávesy, vokály a naprogramoval perkusie. Na nahrávke sa ďalej podieľali: Michal Fedor (programming bicie a perkusie), Martin Gábor (basgitara), Juraj Lehuta a Rastislav Dubovský (mix a master), nahrávala som v štúdiu Rasťa Dubovského. Fotografiu mi nafotil Martin Vrabko, za vizáž ďakujem Ľubici Krajňákovej, za styling Tamare Timarovej, za šaty na mieru Monike Kočiškovej zo Salónu Bizarre, za grafiku Gabriele Mohrovej, kreatívnu pomoc Kataríne Zacharovej a za preklad textu piesne do angličtiny mojej bývalej študentke Ivane Jelínkovej.

30.4.2017

Anka Repkova zaspievala s Drupim SetkaniV sekcii Press mám niekoľko nových článkov – mediálnych výstupov.

Medzi najnovšie patrí napr. rozhovor pre portál ezeny.eu, kde som porozprávala o práci s hlasom: Práca s hlasom je investícia, ktorá sa oplatí alebo aj článok o mojom spievaní s legendárnym talianskym spevákom Drupim, ktorý vyšiel v časopise Exkluziv: Drupimu už Zagorová nestačí!

23.2.2017

Moji milí, dostalo sa mi krásnej pocty. Zastúpila som fantastickú speváčku Hanku Zagorovú v piesní Setkání a zaspievala som si s legendárnym talianskym spevákom Drupim! Celé to bolo veľkým prekvapením pre hostí XX. plesu primátora Vysokých Tatier. Pozrite si videjko a prečítajte si článok o tom, ako to celé vzniklo v sekcii Press.

24.12.2016

Pripravila som pre teba jeden špeciálny darček KARAOKE VERZIU PIESNE SVETLO. Verím, že ťa poteší! Pokiaľ ešte nemáš pieseň aj s mojim spevom vo svojom počítači či mobile, stiahni si ju zdarma na mojej stránke.

A ešte jeden darček! Zdieľaj na mojej FB stránke video, ako spievaš Svetlo a ja ti pošlem moje EP Vyznanie!

Tak šťastné, veselé a spevavé Vianoce !
Anka

20.12.2016

Spolu s mojim zborom Spievanie nás baví a klaviristom Viliamom Vitézom sme prekvapili návštevníkov Staromestských vianočných trhov v Bratislave. Pozri sa ako.

22.8.2016

Veľký gospelový koncert so speváčkou Ankou Repkovou

Pripravujem pre vás veľký gospelový koncert v nádhernom prostredí Klarisiek, na ktorom vystúpim v sprievode, gitaristu, klaviristu, violončelistu a zboru! Ďalej vystúpia účastníci 2-dňového workshopu pod vedením britskej lektorky gospelu Andrey Encinas a Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví.

Lístky zakúpiš na predpredaj.sk

20.7.2016

Dobrodružstvo v New Yorku – FragmentyAhojte, posielam vám moje posledné video z New Yorku. Sú to také fragmenty z toho, čo som nazbierala počas môjho celého výletu do mesta, čo nikdy nespí. 🙂 Už som naspäť na Slovensku. 😉
#dobrodruzstvovnewyorku #newyork #manhattan #sochaslobody #coneyisland #subway #statueofliberty #slovenskavlajka

Posted by Anka Repková on 19. júl 2016

16.7.2016

Dobrodružstvo v New Yorku – Eleonor EnglandNič nie je náhoda. 🙂
There are no coincidences. 🙂
#dobrodruzstvovnewyorku #newyork #summertime #nicniejenahoda #ankarepkova

Posted by Anka Repková on 15. júl 2016

13.7.2016

Dobrodružstvo v New Yorku – Joan LaderTak toto je môj najemotívnejší a najsilnejší zážitok z New Yorku!
So this is my most emotional and the strongest experience from New York!
#newyork #joanlader #Madonnasvocalcoach #singinglesson #Madonninahlasovákoučka #hodinaspevu #úžasnýzážitok #ankarepkova #dobrodruzstvovnewyorku

Posted by Anka Repková on 12. júl 2016

12.7.2016

Dobrodružstvo v New Yorku – Hudobniny Sam AshMoje dobrodružstvo v New Yorku pokračuje a stále ho pre vás zaznamenávam. 😉 Pozrite si môj ďalší vlog.
My adventure in New York continues and I still make my vlog for you. 😉 Watch!
#newyork #samashmusicstore #empirestatebuilding #hudobninyvnewyorku #fodera #fun #zábava #dobrodruzstvovnewyorku #ankarepkova

Posted by Anka Repková on 12. júl 2016

11.7.2016

Dobrodružstvo v New Yorku – Hodina spevuV mojom ďalšom vlogu sa s vami delím o ďalší skvelý zážitok – hodinu spevu s medzinárodne renomovaným pedagógom spevu, ktorý učil mnohých muzikálových hercov v Austrálii, Londýne a New Yorku! Bola to skvelá skúsenosť a dozvedela som sa zaujímavé veci! Opäť niečo, čo môžem odovzdať mojim študentom spevu. #JeremyPowell #vlog #greatsinginglesson #hodinaspevuvnewyorku #dobroduzstvovnewyorku #ankarepkova

Posted by Anka Repková on 11. júl 2016

10.7.2016

Dobrodružstvo v New Yorku – Návšteva Sadowsky guitarMám pre vás ďalšie video z New Yorku. 🙂 Tento krát sa mi podarilo zachytiť atmosféru výrobne geniálnych gitár značky Sadowsky! Aj som si tam zaspievala jednu z mojich nových piesní „Som pravdivá“. Pozerajte 😉 #sadowskyguitars #rogersadowsky #zozákulisiavýroby #sompravdivá #radosťznečakaného #vlog #ankarepkova #dobrodruzstvovnewyorku

Posted by Anka Repková on 10. júl 2016

6.7.2016

Dobrodružstvo v New Yorku – Central parkNakrútila som pre vás ďalšie video z New Yorku. Tento krát sa so mnou môžete pozrieť do Central parku, kde uvidíte aj nečakané. Oplatí sa pozrieť do konca. 😉 Enjoy it!
#centralpark #newyork #imagine #strawberryfields #dobrodruzstvovnewyorku #vlog #divokapriroda #dobrodruzstvovnewyorku #ankarepkova

Posted by Anka Repková on 6. júl 2016

5.7.2016

Dobrodružstvo v New Yorku – Deň nezávislostiAhojte, pozdravujem vás z New Yorku, kde som sa vybrala za inšpiráciou, novými poznatkami a zážitkami. 🙂 Keď som bola v Londýne, nakrúcala som pre vás videá Dobrodružstvo v Londýne (predtým som ich dávala na môj youtube kanál). Rozhodla som sa, že v tom budem pokračovať aj tu a postupne pre vás nahrám videá Dobrodružstvo v New Yorku. 🙂 Toto je moje prvé video pre vás. Pozerajte a lajkujte. 😉
#JS4TH #dennezavislosti #jerseycity #manhatan #dobroduzstvovnewyorku #libertystatepark #ankarepkova

Posted by Anka Repková on 4. júl 2016

28.4.2016

Nový videoklip k piesni Vyznanie!

Milí moji, predstavujem vám svoj nový videoklip k piesni Vyznanie!
Hĺbku slov „Láska vie len liečiť to, čo poraní, čo sama poraní. Nájde miesto stále v nás boľavé…“ som pochopila až nedávno. Veru. Na pochopenie určitých vecí potrebujeme viac času, tú správnu chvíľu. Potrebujeme byť pripravení na to zachytiť odpoveď a porozumieť jej. Spýtaj sa a odpoveď príde. Budeš ju počuť v piesni, v rozhovore, prečítaš si ju v novinách, uvidíš ju vyrezanú v stene, príde za tebou vo sne… Stále viac zisťujem, že mne tieto odpovede prinášajú moje piesne. Každá pieseň ma niečomu učí. Je to úžasné! Veľmi si prajem, aby aj vám pomohli na ceste k sebapoznaniu, k nájdeniu odpovedí, inšpirovali vás. Ďakujem piesňam, že si ma vybrali za svoj nástroj, že ich môžem zhmotňovať a podať vám ich posolstvo! Je to nádherná služba!
S láskou Anka 🙂

18.2.2016

Idem za tebou do tvojho mesta s RealWoman RoadShow!

Anka Repková na RealWoman RoadShowOd 22.2. do 23.3. postupne navštívim viaceré mestá na Slovensku a v Čechách. Budem veľmi rada, ak sa tam osobne stretneme a zoznámime. Témov podujatia je: AKO ŠIKOVNE POUŽÍVAŤ SVOJ TALENT A VÁŠEŇ, ABY STE ŽILI SPOKOJNÝ A ÚSPEŠNÝ ŽIVOT. Všetky ďalšie informácie nájdeš na stránke organizácie RealWoman.

9.2.2016

Zbor, v ktorom som omladol!

Jozef Neoral - člen Zboru Anky Repkovej - Spievanie nás bavíV lete som v Medickej záhrade zorganizovala skupinové spievanie ľudových piesní pod holým nebom a na jeseň som založila vlastný zbor Spievanie nás baví. Navštevujú ho skvelí ľudia rôzneho veku, speváckych skúseností a povolaní. Mám nesmiernu radosť, že názov zboru dokonale vystihuje jeho atmosféru. Veľmi rada by som s tebou v tomto článku zdieľala úvahy jeho člena Jožka Neorala.
Prečítaj si celý článok.

15.12.2015

Vianočná pieseň Anky Repkovej SVETLOVo štvrtok odpremiérujem môj nový videosingel k vianočnej piesni SVETLO. Buď pritom aj ty a príď 17.12.2015 o 18:00 na Hviezdoslavove nám. do Bratislavy. Svetlo a ďalšie nové piesne zaznejú aj naživo a predstaví sa aj môj zbor Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví.

8.10.2015

Zaspievaj si so mnou ľudovku Hlboký jarčok

Spievanie nás baví s Ankou Repkovou v Medickej záhrade

Nahrala som pre teba jednu našu slovenskú ľudovku, aby sme si takto virtuálne mohli spoločne zaspievať.

Viac v mojom článku.

2.9.2015

snb-ad

S radosťou ťa pozývam do môjho zboru Spievanie nás baví, ktorý od 8.9.2015 začína s pravidelnými skúškami. Zbor je určený pre každého, kto rád spieva. Nerobím žiadny konkurz. Spievame slovenské ľudové piesne a anglický gospel. Pridaj sa k nám a zaži radostné a živelné spievanie!

27.8.2015

RealWoman inšpirujúci deň 2015, Anka Repková, Peter Planieta, Katarína Zacharová, Vladimír Synek, Adela Banášová

Srdečne ťa pozývam na skvelé podujatie RealWoman inšpirujúci deň plný zaujímavých spíkrov ako napr. Katarína Zacharová, Adela Banášová, Peter Planieta, Vladimír Synek a ďalší. Ja budem na tomto podujatí viesť hudobný workshop s názvom Melódia radosti, na ktorom zaspievam aj moju novú tvorbu. Vstupenky sú už v predaji a do 15.9. sú za zvýhodnenú cenu! Zisti viac.

13.7.2015

Anka Repkova a Janelina, Rádio StreetCulture, relácia Take Off StoryPred mojim odchodom z Londýna som poskytla rozhovor pre rádio Street Culture. V relácii Take Off Story som porozprávala o mojich dojmoch, nových kontaktoch a skúsnostiach, ktoré chcem priniesť na Slovensko. Reč bola aj o tom Prečo a ako sa naučiť správne hovoriť. Vypočuj si záznam relácie Take Off Story.

19.6.2015

V stredu odznel rozhovor na rádiu Street Culture, ktorý som nahrala pár dní pred mojim odchodom z Londýna. V repríze si ho môžeš vypočuť v sobotu 20.6. o 9:00 a v nedeľu 21.6. o 13:00. Počúvaj online reláciu Take Off Story.

18.6.2015

Už tento piatok 19.6. o 17:00 sa môžeš pridať na Spievanie nás baví v Medickej záhrade. Výnimočne je vstup voľný.

15.5.2015

Spievanie nás baví, skupinové spievanie, zborInšpirovaná Londýnom som pripravila Spievanie nás baví. Ide o záujmový, moderný spevácky zbor – skupinové spievanie pre každého, kto rád spieva a chce zažiť atmosféru harmónii tvorených hlasmi.

Pridaj sa k nám aj ty. Témou tohto stretnutia bude gospelové spievanie, ktorým som momentálne veľmi ovplyvnená.

Zisti viac na podstránke Spievanie nás baví.

15.5.2015

Mám slabý hlas. Čo s tým?

Mám slabý hlas. Čo s tým?

Dobrá správa je, že hlas sa dá trénovať. Hlasivky sú totiž ako svaly. Ak ich pravidelne zaťažujeme, naťahujeme, ale aj uvoľňujeme a dodávame im potrebné živiny, sú zdravé a pevné. Rovnako sa treba starať aj o hlasivky.

V tomto článku som zhrnula 7 najčastejších príčin slabého hlasu. Ku každej ti dám aj jednoduché tipy, ako ich odstrániť.

Prečítaj si celý článok.

12.5.2015

Anka Repková s The B.I.G. Choir a s Milton Keynes Community Choir na Festivale Voices Now, fotografia je zo skúšky pred koncertomMoje posledné tri dni boli neuveriteľne inšpiratívne! V nedeľu som prvý krát spievala za sprievodu obrovského zboru (vlastne boli dva: The B.I.G. Choir a Milton Keynes Community Choir) a to na veľkom festivale Voices Now v Roundhouse v Londýne, kde vystupoval napr. aj Jimi Hendrix či The Doors. V pondelok som absolvovala ďalšiu vynikajúcu hodinu s Danielom Thomasom. S multiumelcom, ktorý spieval napr. aj s mojim idolom Mariah Carey. No a v utorok som mala obrovský zážitok na skúške gospelového zboru The B.I.G. Choir. Absolútne prepojenie s piesňou, s jej posolstvom. Je to nádherný pocit! Spievanie je tak očisťujúce a povznášajúce! Mám zase kopu inšpirácie, ktorú budúci týždeň odovzdám mojim študentom spevu a účastníkom workshopu Otvor svoj hlas.

4.5.2015

Na ceste k svojmu hlasu

spisovateľka Alexandra TinkováKaždý z nás je jedinečný. Každý z nás sa inak učí, inak prežíva svoje pocity, inak vníma veci, pozerá sa na ne zo svojho pohľadu, zo svojej skúsenosti. A práve preto je práca s ľuďmi taká úžasná. Učenie, sprevádzanie ľudí za poznaním seba a hudby ma nesmierne baví a napĺňa.
No a keď si v maile nájdem napr. aj takúto krásnu poviedku od mojej študentky, ktorú napísala na základe našich spoločných hodín spevu, moja radosť a naplnenie narastie ešte viac. Prečítaj si ju a možno sa v nej nájdeš aj ty.

28.4.2015

Anka Repková vo Phonetic Cafe v LondýneV Londýne som poskytla rozhovor pre české internetové rádio Street Culture. Ak si si ho nestihol vypočuť v premiére, môžeš si ho vypočuť zo záznamu: Take Off Story.

24.4.2015

Získaj sebavedomie pri spievaní. Stačí málo…

Anka Repková s The B.I.G. Choir na Chorus festivaleVycestovala som do Londýna, aby som sa inšpirovala, získala iný pohľad na veci, ľudí, situácie, aby som sa zdokonalila v angličtine a rozšírila si svoje profesionálne možnosti. Som tu ešte len mesiac, ale už po pár dňoch som spozorovala jednu zásadnú odlišnosť tunajších ľudí od nás Slovákov.

Prečítaj si celý článok.

9.4.2015

V Londýne navštevujem úžasný gospelový zbor The B.I.G.  Choir. Môj ďalší video blog je z našej skúšky. Pozeraj: 

3.4.2015

Na niečom takom ako Music Education Expo som nemohla chýbať! Vzdelávania predsa nie je nikdy dosť… Pozri, čo všetko som tam zažila.

28.3.2015

Spievala som v štúdiu, v ktorom nahrávala Björk, David Bowie a ďalšie hvezdy! 

20.3.2015

Ďalšie krátke video z Londýna. Tento krát o castingu.

16.3.2015

Odišla som na nejaký čas do Londýna, aby som sa inšpirovala, spoznala nových ľudí, zdokonalila sa v angličtine a v muzike. Rozhodla som sa tento môj pobyt dokumentovať a prinášať ti krátke videá. Nazvala som ich Dobrodružstvo v Londýne. Toto je prvé z nich: 

18.2.2015

Mate-hudobny-sluch-alebo-absolutny-hudobny-sluch

Možno ste si niekedy položili otázku, či máte hudobný sluch a možno to aj viete. A je dosť možné, že Vám na túto otázku aj niekto z Vašich blízkych dal odpoveď. Napríklad: „Ty si úplne hluchý, už nikdy nespievaj“ a pod. A potom Vás prirovnal k niekomu, kto má dokonca aj absolútny sluch.

Prečítaj si celý článok, ktorý napísal môj prvý prispievateľ do môjho bloku muzikant Martin Gábor.

6.2.2015

hlava22plagat_finalSrdečne Ťa pozývam na môj koncert so sláčikovým kvartetom a hosťami – mojimi šikovnými študentami spevu.

Na koncerte zaspievam piesne z môjho albumu Áno, už to viem…, single Znova chcem, V bublinkách, Vyznanie  a iné.

Chcem sa dozvedieť viac.

27.1.2015

V piatok 30.1. od 17:00 hod. budem hosťkou v relácii Relax na TV Ružinov. Sleduj reláciu naživo alebo neskôr zo záznamu.

16.1.2015

V pondelok 19.1. a v piatok 23.1. od 12:20 hod. ma môžeš vidieť v relácii Dámsky klub na RTVS! Na začiatku týždňa budem s mojou maminou precvičovať niekoľko cvikov z jej cvičebnej metódy PILAKALAJOGA a na konci týždňa zas predvediem niekoľko cvičení pre prácu s hlasom, pomocou ktorých môžeš otvoriť, spevniť a rozozvučiť svoj hlas. Sleduj reláciu naživo v pondelok a v piatok alebo neskôr zo záznamu.

6.1.2015

Pozrite si video zo zákulisia nahrávania môjho singlu Vyznanie.

23.12.2014

pf2015_ankarepkova.sk

 

Želám Vám krásne a pohodové Vianoce a nádherný celý rok 2015! Prajem Vám vynikajúce zdravie, mnoho lásky, veľa snov a túžob a dostatok odvahy na ich plnenie.

17.12.2014

3 tipy pre zdravie, ktoré udržia zdravé aj vaše hlasivky

spievamAko profesionálna speváčka sa potrebujem stále udržiavať v hlasovej kondícii. Niečo také ako dať sa na PN-ku u mňa príliš neprichádza do úvahy. Ako sa teda starám o hlasivky? Robím hlasové cvičenia, pravidelne ich zaťažujem (spievam) a v neposlednom rade dbám aj o zdravie celkového organizmu. Netreba zabúdať na to, že hlasivky sú súčasťou nášho tela. Naše celkové zdravie má teda vplyv aj na zdravie hlasiviek, na stav nášho hlasu. V tomto článku by som sa s vami rada podelila o mnou overené tipy, vďaka ktorým si udržiavam zdravie aj počas zimných mesiacov. Čítaj ďalej.

25.11.2014

Narodeninovy_koncert_Anky_Repkovej

 

Krstným otcom singlu je herec Ján Jackuliak, s ktorým som účinkovala v muzikáli Vlasy.  Na koncerte ma bude sprevádzať klavírista Vašo Michalčík a sláčikové kvarteto v zložení Ján Kružliak ml. (husle), Daniel Herich (husle), Branislav Bielik (violončelo) a Anton Jaro ml. (kontrabas).

Lístky je možné zakúpiť aj priamo na mieste. Teším sa na Vás!

 13.11.2014

Nenechajte si ujsť môj narodeninový koncert a oslávte so mnou moje okrúhliny  a singel Vyznanie. Sprevádzať ma budú klavírista a sláčikové kvarteto. Chcem sa dozvedieť viac.

20.10.2014

Môj nový singel Vyznanie je zverejnený! Kúpiť si ho môžeš tu.

16.10.2014

Do sekcie tvorba – hudba som pridala remixovanú verziu môjho singla Znova chcem. Vypočuj si!

15.10.2014

Nový singel už čoskoro!

Vyznanie-comming-soon

29.9.2014

V týchto dňoch pre Vás v štúdiu nahrávam môj nový singel, ktorým bude pieseň Vyznanie. Takto som ju predstavila na krste knižky Pilakalajoga

16.6.2014

Máte problém vyjadriť svoje emócie? Pomôže vám spievanie.

Máte problém vyjadriť emócie? Pomôže vám spievanie.Spievanie je jednou z najlepších terapeutických metód. Tanec a spievanie patrí k našej najprirodzenejšej a najstaršej forme sebavyjadrenia. Pieseň nás môže upokojiť alebo naopak nabiť energiou. Vyjadríme ňou lásku, vďaku, radosť, bolesť, žiaľ, krivdu, strach, hnev, ľútosť… V podstate akúkoľvek emóciu či stav našej duše. Ak spievame skutočne zo srdca, z hĺbky svojej duše a dokážeme sa celkom otvoriť piesni, pomôže nám vyjadriť tú najpravdivejšiu pravdu o nás samých. Čítaj ďalej. 

6.6.2014

4 dôvody prečo navštevujem workshopy.

Nedávno som absFoto z workshopu Rezonancia - ako pracuje hlas? s Imke McMurtrieolvovala workshop „Rezonancia – ako pracuje hlas“ pod vedením nemeckej speváčky a hlasovej koučky Imke McMurtrie. Tieto dva dni ma obohatili o niekoľko nových skúseností a úžasných zážitkov. Znova som si potvrdila, aké obohacujúce môže byť absolvovanie workshopu na tému, ktorá ma nie len zaujíma, ale patrí aj do oblasti môjho profesionálneho pôsobenia. Rada by som sa s Vami podelila o to, čo mi tento workshop dal a čo môžete získať Vy, keď sa rozhodnete zúčastniť niečoho podobného. Čítaj ďalej.

5.6.2014

Od zajtra sem začnem pridávať moje blogové články na tému hlas, spievanie a hudba. Verím, že sa Vám budú páčiť.

5.5.2014

V stredu 7.5. o 10:00 hod. budem v éteri rádia Slobodný vysielač.

28.4.2014

Na stránke mám novú sekciu WORKSHOP.

25.4.2014

Hlasuj za videoklip k piesni V bublinkách v hitparáde TOPMJUZIK!

18.3.2014

Videoklip k môjmu singlu V bublinkách je vďaka tvojmu hlasu aj naďalej v TOPMJUZIK. Ďakujem! Budem rada, ak ho svojim hlasom opäť podporíš.

18.2.2014

Podpor svojim hlasom videoklip V bublinkách v hitparáde TOPMJUZIK. Ďakujem!

15.1.2014

01 Štýl & Elán titulkaV januárovom vydaní časopisu Štýl & Elán mám titulný rozhovor. Časopis je voľne dostupný na čerpacích staniciach Slovnaft. Želám Vám príjemné čítanie a krásne januárové dni!

8.1.2014

P.F. 2014Prajem vám, aby ste mali pevné zdravie, lásku v srdci, milovaných ľudí vo svojej blízkosti, úspechy v práci, inšpiráciu v živote, spokojnosť so svojimi rozhodnutiami a veľa snov!

25.12.2013

Priatelia, želám Vám ešte krásne a veselé Vianoce! Vianoce, zas sú tu Vianoce!

17.12.2013

Krst knihy PilakalajogaVčera som zaspievala na krste knižky o novej cvičebnej metóde Pilakalajoga, ktorej autorkou je moja mama! Veľmi sa teším z tohto jej úspechu. Je ďalším dôkazom toho, že nikdy nie je neskoro a že si svoje sny treba plniť! Kde je vôľa, chuť a viera v seba a svoje schopnosti, cesta sa nájde. Možno bude kľukatá, hrboľatá, raz prudká, inokedy strmá, ale po jej stranách rastú stromy a kvety, ktoré nás potešia a obdaria a vždy nás predsa musia niekde doviesť! Hlavne sa nevzdať a vytrvať. P.S. A praktické ukážky cvičení som v knižke nafotila aj ja. 😉

27.11.2013

Zajtra 28.11.2013 budem hosťkou v poobedňajšom vysielaní Rádia Frontinus.

14.11.2013

V pondelok 18.11.2013 si môžete vypočuť rozhovor so mnou na Rádiu Lumen. Počúvajte reláciu Študentské šapitó od 20:30 do 22:00 hod.

24.10.2013

Banskobystričania! Zajtra 25.10.2013 sledujte Vašu  TV Hronka. V relácii Mixuj o 17:00 v premiére odvysielajú rozhovor so mnou.

22.10.2013

Dnes 20:15-21:00 môžeš počuť všetky moje piesne v relácii Sedem tónov pre život vo vysielaní Slobodného vysielača.

18.10.2013

V utorok 22.10.2013 si zapnite Slobodný vysielač. 9:00 – 11:00 budem hosťkou v relácii Kôpky snov.

11.10.2013

Ďakujem pekne za Vašu podporu! V bublinkách sa v Hitparáde TOP 20 prepracovala z novinky na 17. priečku. Poďte jej ešte pomôcť a hlasujte znova.

4.10.2013

Veľmi ma teší, že stretávam takých príjemných ľudí v našich rádiách! Po rozhovore s Nelkou zo Záhoráckeho rádia, s Romanom Bombošom zo Slovenského rozhlasu a so Zuzou Gerhátovou z Rádia WOW, som strávila príjemné chvíle v éteri aj s Peťkou Bukovou z L-rádia. Vypočujte si náš rozhovor z LivePárty.

3.10.2013

Liptovčania, V bublinkách znie už aj z Vášho L-rádia. Za postup piesne v Hitparáde TOP 20 môžete hlasovať aj Vy. Ďakujem za Vašu podporu!

2.10.2013

Zajtra 3.10.2013 sa Vám prihovorím cez éter L-Rádia. Počúvajte reláciu LivePárty od 15:00 hod. Môj aktuálny singel V bublinkách bude v tento deň zaradený aj do Hitparády TOP 20. Tú môžete počúvať na vlnách L-Rádia od 20:00 do 22:00 v premiére vo štvrtok a v repríze v sobotu od 14:00 do 16:00. A samozrejme, nezabudnite hlasovať!

26.9.2013

V bublinkách môžete počuť už aj v éteri Rádia WOW! Prijala som tiež pozvanie na live rozhovor. Počúvajte v sobotu 28.9.2013 od 15:00 do 16:00 reláciu PopShow.

25.9.2013

Zajtra 26.9.2013 o 18:00 budem hosťkou relácie Metro Dnes. O mojom aktuálnom singli a klipe V bublinkách ako aj o iných témach sa so mnou porozpráva Silvia Šeptáková. Sledujte TV Bratislava.

23.9.2013

Priatelia, ak ste nestihli sledovať Relax v priamom prenose, môžete si ho pozrieť v archíve TV Ružinov.

12.9.2013

Môj aktuálny videoklip V bublinkách predstavím v piatok 20.9.2013 od 17:00 v relácii Relax na TV Ružinov.

20.8.2013

Videoklip k môjmu aktuálnemu singlu V bublinkách môžete od tohto týždňa vidieť už aj na TV Music 1.

15.8.2013

Na stránke mám novú sekciu Press, v ktorej si môžete pozrieť a prečítať články, rozhovory a reportáže z médií.

1.8.2013

V piatok 2.8.2013 budem hosťom v Záhoráckom rádiu. Počúvajte reláciu Hráme pre vás od 16:00 do 19:00 online alebo na frekvenciách 89,2 FM (Skalica a okolie) či 101,5 FM (Senica a okolie). Dopočutia!

9.7.2013

S kapelou sme pre Teba nahrali túto video pozvánku na najbližší koncert.

21.6.2013

Na sviatok hudby som pre Vás pripravila novú sekciu Moja tvorba, v ktorej si môžete moju hudbu nie len vypočuť, ale aj zdarma stiahnuť! No a samozrejme, nájdete tu aj moje videoklipy. Tak počúvajte, pozerajte a sťahujte 🙂

20.6.2013

Videoklip k singlu V bublinkách je na svete 🙂

15.6.2013

V pondelok 17.6.2013 o 20:30 ma môžete opäť vidieť v Paneláku na TV JOJ.

12.6.2013

Nový videoklip k singlu V bublikách už tento týždeň!!!

9.6.2013

V utorok 11.6.2013 o 20:30 sa objavím v Paneláku na TV JOJ 🙂

31.5.2013

Vitajte na mojej novej stránke, na ktorej ešte momentálne pracujem. Verím, že sa Vám nový dizajn páči 🙂 Postupne pribudnú aj ďalšie sekcie. Do Môjho bloku budem písať svoje myšlienky, pozdravy a novinky. Za fotografie ďakujem Jarovi Reptovi a Lucii Šedivej. Majte sa zatiaľ krásne!