fbpx

Vyzdvihni si svoje darčeky z konferencie Sama sebou

Ahoj, teším sa, že ťa moja prednáška zaujala natoľko, že si sa rozhodla navštíviť aj moju stránku a vyzdvihnúť si darčeky, ktoré som pre teba pripravila. Mám ich pre teba až tri!

Pieseň Som pravdivá

Stiahni si zdarma moju pieseň Som pravdivá a pusti si ju kedykoľvek sa budeš potrebovať povzbudiť. K jej napísaniu ma inšpirovala žena, akou si aj ty. Zistila som, že riešime veľmi podobné témy, máme podobné životné výzvy a jednou z nich je aj naša vlastná sebahodnota.

Je to titulná pieseň z môjho albumu Som pravdivá. Zaznamela som na ňom svoju vnútornú transformačnú cestu a svojich poslucháčov prostredníctvom jednotlivých piesní, ale aj umeleckých textov a riadenej meditácie Uzdravenie sprevádzam cestou z vonkajšieho sveta do ich vnútorného. Viac o mojom CD sa dozvieš v sekcii hudba.

Osláv svoju ženskosť pomocou piesne

Tvoje údaje sú u mňa v bezpečí! Pracujem s nimi podľa Ochrany osobných údajov.

Otvor svoj hlas

Stáva sa ti, že pri rozprávaní nestačíš s dychom? Je tvoj hlas slabý a nie si s ním spokojná?

Rada ti s tým pomôžem a ukážem ti, ako otvoriť svoj hlas, aby si ho mala zvučný, príjemný a cítila sa v komunikácii istejšie. V kurze ti dám pomocou jednoduchých cvičení návod, ako začať používať svoj hlas správne od úplnych základov.

Otvor svoj hlas - online video kurzPo zadaní kupónu: samasebou, získaš 20% zľavu na online video kurz Otvor svoj hlas.

Jazykolamy

Rozhovor sa pred stretnutím či telefonátom alebo pred nahrávaním videa pomocou týchto artikulačných cvičení – jazykolamov. Budeš sa cítiť istejšie a sebavedomejšie, pretože ti bude dobre rozumieť. V PDF nájdeš slovenské aj české jazykolamy.

Rozhovor sa a cíť sa pri rozprávaní sebaisto

Tvoje údaje sú u mňa v bezpečí! Pracujem s nimi podľa Ochrany osobných údajov.