fbpx

MÔJ BLOG

26.4.2022 – Napísala som nový článok Ako som sa naučila hrať na gitare

Zobrať gitaru na čunder, opekačku, či akékoľvek stretnutie a vedieť si zahrať a zaspievať s priateľmi. To je veru parádna predstava, však? Ako sa však naučiť hrať na gitare a premeniť sen na skutočnosť? Dá sa to vôbec, aj keď nám už nie je …násť? V článku sa chcem s vami podeliť o moju osobnú skúsenosť a inšpirovať vás.

11.3.2022 – Chrumkavé epizódy na hrášku

Dnes – piatok 11.3. zaspievam na kulinársko edukačnej show Chrumkavé epizódy na hrášku.

Sleduj online tu na stránke alebo na mojej facebookovej stránke.

Moje vystúpenie bude okolo 19:00.

Dobrú chuť a dopočutia!

28.11.2021 – Nový článok Sila nášho vnútorného svetla

Vianočná pieseň Anky Repkovej SVETLO

Dnes nám začal advent. Krásny čas, ktorý nás nabáda k spomaleniu a vnútornému stíšeniu sa. Vonkajšieho svetla síce máme málo (aj vzhľadom na počasie aj vzhľadom na spoločenskú situáciu), ale to, čo môžeme v sebe rozvíjať, je naše vnútorné svetlo. Ako? O to sa s tebou delím v mojom novom článku Sila nášho vnútorného svetla.

9.11.2021 – Napísala som nový článok Môj zbor, moja radosť

Spievanie nás baví v Medickej záhrade

Je tomu už šesť rokov, od kedy sa konala prvá skúška môjho zboru Spievanie nás baví! Pamätám si presne na ten pocit neistoty, keď som vchádzala do Zichyho paláca, kde sa mali konať jeho pravidelné skúšky. Bol utorok 8.9.2015 a ja som vôbec netušila, koľko ľudí príde a či vôbec nejakí… Čítať viac.

6.12.2019 – Vypočuj si reláciu Vlada Franca Túto hudbu mám rád

Vlado Franc a Anka Repkova

Tento víkend ma môžeš počuť v relácii Vlada Franca Túto hudbu mám rád.

7.12. na Rádiu Slovensko o 13:00,  8.12. na Rádiu Regina o 10:00 a ešte v stredu 11.12. o 21:00 na Rádiu Regina.

Dopočutia!

19.7.2019 – Koncert Anky Repkovej s hviezdou Broadwaya Moyou Angelou

Anka Repková s hviezdou Broadwaya Moyou Angelou

Srdečne ťa pozývam na môj koncert s hviezdou Broadwaya Moyou Angelou! Uskutoční sa v nedeľu 11.8. o 19:00 na Hlavnom námestí v Bratislave. Ide o ich náš spoločný koncert a Moyino prvé vystúpenie na Slovensku. Na koncerte vystúpime v sprievode kapely a predstavíme sa na ňom tiež ako dirigentky zborov. Ja vystúpim so svojím zborom Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví a Moya Angela s 50-členným zborom, ktorý vznikne pod jej vedením počas 2-dňového speváckeho workshopu. Vstup na koncert je voľný.

13.3.2019 – Rozhovor na Rádiu Beta

Anka Repková na Rádiu Beta

V telefonickom rozhovore s moderátorom Milanom Terchom som predstavila svoj album Som pravdivá a videoklip k piesni Hlas.

Viac nájdeš v sekcii Press.

17.2.2019 – Nový videoklip k piesni HLAS!

Dovoľuješ si nasledovať svoj vnútorný hlas a kráčať za svojimi snami a túžbami? Nastal čas otvoriť sa, oslobodiť a naplno rozkvitnúť! K tomu nám pomáha pravdivosť voči sebe samým a kreativita! Svoj život máme vo svojich rukách, pretože máme možnosť voľby. Je na nás, či si vyberieme život v strachu, sebaľútosti, vine… alebo sa rozhodneme pre život v láske, radosti a slobode.

Môj vnútorný hlas ku mne prehovoril práve prostredníctvom tejto piesne. Dlhší čas som si nedovoľovala ani ho počuť, nie to ešte vypočuť! Brzdil ma strach zo zlyhania a vlastné limitácie. Od vytvorenia tejto piesne v roku 2014 som si však prešla krásnu transformačnú cestu, počas ktorej som sa postupne stále viac spoznávala a oslobodzovala. Pomohla mi tvorba a moje piesne sa stali mojimi učiteľkami. Verím, že aj pre teba budú sprievodkyňami na tvojej ceste transformácie!

Otvoriť staršie články