fbpx

2-dňový spevácky workshop s americkou hviezdou Broadwaya Moyou Angelou a záverečným koncertom

english version

Pozývam ťa na spevácky workshop s famóznou americkou speváčkou, hviezdou amerického Broadwaya, londýnskej muzikálovej scény a semifinalistkou súťaže „Amerika má talent Moyou Angelou. Nielenže zažiješ 2 dni plné skvelej hudby, zábavy a energie, ale ako absolvent/ka workshopu si za sprievodu kapely zaspievaš aj na záverečnom koncerte na Hlavnom námestí v Bratislave!

Ako väčšina černošských speváčok, aj Moya Angela vyrastala na gospelovej hudbe v kostole. Vyštudovala hudobné vzdelávanie. Od svojich 20-tich rokov spieva na Broadwayi a ako protagonistka postavy Effie White z muzikálu DreamGirls precestovala celý svet. Za jej stvárnenie dostala aj niekoľko ocenení. Jej videá z účinkovania v súťaži „Amerika má talent“ dosiahli milióny videní. Na Slovensko príde prvýkrát a ty môžeš byť pri tom! Vyvrcholením workshopu bude záverečný koncert sprevádzaný kapelou na Hlavnom námestí v Bratislave, na ktorom si zaspievaš aj ty!

Spevácky workshop s Moyou Angelou je pre teba určený, ak:

Ako bude workshop prebiehať:

O lektorke workshopu – Moyi Angele (USA)

Speváčka, herečka a hlasová koučka Moya AngelaMoya Angela (USA) je medzinárodná speváčka a herečka pôsobiaca na Broadwayi, ktorá si nedávno zahrala postavu Effie White v DreamGirls na West Ende v Londýne. Moya získala za rolu Effie hneď 2 ocenenia. Zvíťazila ako hlavná ženská postava v LA Ovation Award 2016 a za rovnakú postavu získala hlavné ocenenie aj v roku 2010 v NAACP Theatre Award (ocenenie, ktoré sa udeľuje za výnimočné výkony a prínos ľuďom inej ako bielej farby pleti). 

 

Na Broadwayi účinkovala v muzikáloch The Lion King, Ghost, Musicaland, In Transit. Za zmienku stojí aj jej účinkovanie v televíznych seriáloch: 30 Rock, Maybe sunshine. So svojou „one woman show Giving Life” vystupovala v Divadle Apollo a ako medzinárodná hosťujúca umelkyňa aj na výletných lodiach naprieč celým svetom. Moya je tiež hrdou ambasádorkou národného divadelného projektu Broadway in the H.O.O.D, ktorý pomáha mladým plniť si ich sny a poskytnúť im podporu, aby sa nestali obeťami zneužívania a chudoby.

V roku 2016 bola Moya semifinalistkou súťaže „Amerika má talent“ a jej videá dosiahli milióny videní.

 

Termín a miesto konania:

Zmena času a miesta vyhradená. V prípade nepriaznivého počasia sa koncert nekoná.

Vstupenka

Daniel ThomasCena: Vypredané!
V cene je zahrnutý pitný režim a ľahké občerstvenie počas obidvoch dní workshopu.

 


Zanechaj mi tvoj e-mail a dám ti vedieť, keď budem znova organizovať takýto workshop.

[wysija_form id=“29″]

[social_share header=’Daj vedieť o workshope aj svojim kamarátom‘]

Workshop a koncert podporili
logoBA_1 colour_cent
Bratislava - Staré mestoBratislava - Kultúrne leto 2019BKIS
Crowne plaza
eugenikaRed Tulip

Bezpečné platby zabezpečuje
24pay