fbpx

Viac ako len KONCERT V KRUHU

Koncert a workshop osobnostného rozvoja

Koncert, kde návštevník nie je len pasívnym konzumentom umeleckého výkonu niekoho iného, kde umelec nie je postavený na vyvýšený piedestál a oddelený od ostatných.

Je to stretnutie rodiny, ktorá si chce spolu zaspievať, zasmiať sa a veseliť sa, porozprávať sa, inšpirovať sa navzájom, vyživiť prirodzenú túžbu po spojení na vyššej úrovni, zaceliť rany na duši a nadobudnúť poznania, ktoré umožnia kráčať ďalej životom správnym smerom.

Nie je to prchavý konečný moment zábavy, ale zážitok, ktorý pretrváva v srdci človeka a vedie ho vpred. Stretnutie, kde sa každý každému môže pozrieť do očí a dotknúť sa tak jeho duše.

Stretnutie, kde sa všetci stávajú umelcami a prispievajú k vzájomnému obohateniu tým, čím práve môžu. Je to spoločný koncert všetkých zúčastnených duší, jeden nádherný vyladený organizmus, kde (nie len) skladatelia piesní v ľudskosti a pokore zdieľajú svoje životné príbehy, príbehy piesní, ktoré cez nich prišli na tento svet, aby pozdvihli duševnú a duchovnú úroveň, kultivovali človeka. Stretnutie, kde každý má hlas a každého slovo má váhu.

Zámer podujatia:

Čo zažiješ:

Viac ako len KONCERT V KRUHU je pre teba určený, ak:

Ako bude Viac ako len koncert prebiehať:

Podrobnosti nechávame skryté, aby sa nevytratil zážitok z nečakaného. Môžeme ťa však vopred ubezpečiť, že všetky aktivity počas koncertu sú dobrovoľné. Zapojíš sa len do tej miery, do akej to budeš v daný moment cítiť. Priprav sa, že tento koncert bude vo viacerých aspektoch odlišný od bežných koncertov. Už len tým, že trvá cez štyri hodiny.

O umelcoch:

Anka Repková (Anna Re)

Speváčka, skladateľka a hlasová koučka, charakteristická hlasom, ktorý prehovára k duši a dychberúcim vystúpením. Je známa svojimi spoluprácami s výnimočnými zahraničnými umelcami. Na Viac ako len KONCERTOCH V KRUHU ťa svojou tvorbou privedie k stretnutiu s tvojím vlastným hlasom, jeho prebudením a otvorením. Jej tvorba inšpiruje, prebúdza radosť a prepája s dušou.

Jan Smolík

Spevák a skladateľ, ktorého piesne vychádzajú z podstaty bytia a otvárajú brány k vlastnej duši. Na Viac ako len KONCERTOCH V KRUHU s tebou zdieľa okrem svojich autorských piesní aj svoj životný príbeh a hodnoty.

Milan Surgoš

Lektor stoviek seminárov v oblasti sebapoznania a rozvoja osobnosti. Je autorom myšlienky a iniciátorom Viac ako len KONCERTOV V KRUHU. Prevedie ťa sebarozvojovými hrami, pohybovými aktivitami a vytvorí ti bezpečný priestor na vzájomné zdieľanie zážitkov a uvedomení.

Špeciálni hostia:

Jano SVETLAN Majerčík

Bard folkovej hudobnej scény.
Veľmi ťažko sa jeho hudba opisuje, treba ju zažiť, vnoriť sa do nej, nechať sa čičíkať vo farebných zvukoch melódií a vnímať silu textov. Na poslucháčov pôsobí terapeuticky, jeho texty sú plné životných právd, srší z nich skúsenosť a múdrosť. (napísal Peter Bachňák)

Martin Geišberg

Herec, autor hudby a spevák s poetickou dušou.
Je autorom hudobno-poetického recitálu Štyri ročné obdobia v SND na motívy rovnomennej novely Mariána Geišberga. Koncertuje s rôznymi kapelami, najčastejšie s vlastnou skupinou UMK (Umenie milovať krásu). Jeho hudobnú tvorbu sprevádza jedinečná poetika oslovujúca všetky generácie.

Roman Pomajbo

Herec a humorista, ktorého netreba veľmi predstavovať.
Hosťoval takmer na všetkých bratislavských divadelných scénách: SND, NS, Astorka, Korzo 90, Štúdio L+S, Gunagu či Wüstenrot a tiež aj v pražských divadlách: Národní divadlo, Divadlo na Prádle, Divadle na Fidlovačke a divadlo Kalich.

Referencie:

Jana Crmanová – účastníčka koncertu v Banskej Bystrici

„Odporúčam. Pre mňa to bol v BB nezabudnuteľný zážitok. Cítiť, spievať, tancovať v kruhu bezpečia je fakt nádherne spojenie. Je úžasné, ako rýchlo cez hudbu, spev a tanec je možné objaviť krásu v každom z nás. Vďaka! Veľa úspechov vášmu projektu. Teším sa na budúce spojenia“

Viktor Volek – účastník koncertu v Bratislave

„Neopísateľný, jedinečný zážitok, ktorý mi ukázal pravý význam slov: Kto nezažil, neuverí.“

Lenka Delby – účastníčka koncertov v Banskej Bystrici a Bratislave

„Bylo to krásné, jedinečné a pro mne velice naplňující. Cítila jsem bezpečí. Děkuji všem podílejícím se na vzniku tohoto uměleckého díla a stejně tak i všem zúčastněným. Těším se na další koncerty v kruhu jak na Slovensku, tak i u nás v Čechách.“

Marcela Kordiaková – účastníčka koncertu v Košiciach

„Ďakujem milovaní za očarujúcu atmosféru, odovzdanie vašich darov a prepojenie v ľahkosti a pravdivosti…tvorte naďalej, ľudia to potrebujú“

 

Vstupenka:

18.12.2022, 14:00-20:00, Karloveské Centrum Kultúry, Molecova 2, 841 04 Karlova Ves, Bratislava
(+ špeciálny hosť Roman Pomajbo)
Cena: 55 €   (limitovaný počet miest 30)

Sleduj nás aj na Facebooku, Youtube a Instagrame.

Novinky k Viac ako len KONCERTOM V KRUHU

Tvoje údaje sú u mňa v bezpečí! Pracujem s nimi podľa Ochrany osobných údajov.

Zdieľaj Viac ako len KONCERT V KRUHU so svojimi kamarátmi

Bezpečné platby zabezpečuje
24pay